Msza Święta rozpoczynająca nowy rok szkolny 2025/2026.

Dziś wspólnie uczestniczyliśmy we Mszy Świętej prosząc Boga o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym 2025/2026. Eucharystii przewodniczył ks. kan. Eugeniusz Budkowski - proboszcz parafii, który w homilii zwrócił uwagę na wartość wspólnoty, wzajemnej pomocy i odpowiedzialności za siebie nawzajem. Obecność uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły była pięknym świadectwem jedności oraz wspólnego pragnienia dobrego i owocnego roku. Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie.